На главную

Сестри Тельнюк

«Сестри Тельнюк», або «ТЕЛЬНЮК: Сестри» – визнані лідери арт-року в Україні, професійний музичний колектив, лауреат національного конкурсу «Нові Імена», лауреат фестивалів «Червона Рута», а також премії ім. Василя Стуса за збереження та пропаганду української культури.

Сьогодні Леся та Галя Тельнюк мало не єдинi з-помiж вiтчизняних виконавцiв використовують лише високу поезію (Євген Маланюк, Павло Тичина, Василь Стус, Богдан-Ігор Антонич, Іван Драч, Ліна Костенко, Леся Українка, Станіслав Тельнюк, Оксана Забужко), виступають винятково «наживо» дотримуючись найвищих фахових вимог.

У 2000-2001 роках відбулася перша спроба творчої співпраці з театром. У Львівському драматичному театрі імені Марії Заньковецької, під керівництвом Федора Стригуна, було поставлено виставу «Український Буржуазний Націоналіст»: автор тексту – Галина Тельнюк, автор музики пісень до вистави – Леся Тельнюк. Драма «У.Б.Н.» стала культовим явищем та з успіхом пройшла містами України.
В арсеналі «Сестер Тельнюк» безліч стилів, жанрів і звучань. Філософські балади та романси, фольк-рокові композиції та ескізи, акапелла та пісні з елементами медитативної мело-декламації, джаз-рок, art-рок і trip-hop.. у їхніх руках насправді багата палітра, що дозволяє експериментувати в усіх можливих музичних напрямках та створювати власні.

Відтак кожен новий альбом є випробовуванням себе у новому стилі – змінюється світосприйняття, а разом із ним змінюються тексти і музика. Діапазон широкий – від акустично-академічної суворості до рокової свободи та альтернативи.
Новий альбом – це нова програма, тобто новий концерт. Виступи «Сестер Тельнюк» – це театральне дійство з власною драматургією і особливою схемою розгортання образів, це розмова Сестер між собою і водночас щирий діалог із кожним глядачем.

Програма «Дорога зі скла» – стала новим етапом творчості Сестер. Цей музичний проект народжений з текстів Оксани Забужко. Супровід, що складається лише з трьох віолончелей – вишукане тло, на якому інтонації, тексти, що переходять часом на магічний шепіт, підсилюють ефект очищення.
«Дорога зі скла» – музика для зачаття нового здорового українського покоління. У ній закладені інтелектуальні та героїчні коди наших предків: сила, любов, здоров’я, віра, незламність.

 


————————————————————————————————————————————————————————————–
В соответствии с правилами благотворительного аукциона «Купи встречу 2012» (http://korobok.net.ua/vstrecha2012/about/) 30 ноября в 24-00 голосование было закрыто.
Людей, которые сделали максимальную ставку, просьба подойти с 4 по 7 декабря с 12:00 до 15:00 в кафе «Шарлотка» по адресу пр. Мира, 21 для внесения благотворительного взноса и получения сертификата победителя-мецената.
Дополнительную информацию можно узнать по телефонам: 92-05-92, 093-899-80-95, 050-465-75-97.

С уважением,
команда Демократического Альянса
————————————————————————————————————————————————————————————–

 

Начальная ставка: 15грн.

Шаг ставки: 10грн.

Сестри Тельнюк: 2 комментария

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

*

* грн

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>